Založ si blog

Ženy očami nás, mužov. . .

 

 

Pri návšteve lekára som si v čakárni vypočul chtiac nechtiac rozhovor dvoch pánov nie zrovna v najmladšom veku. Rozprávali sa o ženách. Jeden z nich zrejme prežíval traumu z rozchodu a ten druhý sa mu snažil zjednodušiť situáciu tým, že mu dal prednášku o ženách, aké sú.No čo poviete, aké sú?. Zrejme iné z pohľadu chlapov a iné z pohľadu žien, iné z pohľadu zaľúbeného chlapa, iné z pohľadu chlapa po rozchode, iné po dlhodobom manželstve…….mohli by sme pokračovať.
A tak som neváhal, a ako „moderný“ človek idúci s dobou, som si sadol za internet a urobil prieskum štatistík 😀
Nakratšou odpoveďou na českom portály na rozdelenie žien bola odpoveď-
ženy sa delia na dámy a ne-dámy…s prídavkom, že naopak muži na může a nemůže 🙂
ďalšia odpoveď registrovala ženy do štyroch základných skupín –
1.elektrické – dotkneš sa ich, kopnú ťa
2.aerodynamické – ak na nich tlačíš, nekladú odpor
3.chemickém – pri dotyku sa rozložia
4.detinské – čo im dáš do rúk, to si dajú do úst
Šiel som ďalej v hľadaní názorov a rozdelení žien očami chlapov zrejme skúsených, čo sa žien týka. Bolo málo hodín na to, aby som chytil mobil a zobudil zo spánku skúseného priateľa z Bronxu.Dal som sa do toho teda sám. Kedže my, muži sme už takí, že dosť dávame na vzhľad ženy, kým otočíme hlavu za ňou, hľadal som niečo také.Úspešne, takže tu je rozdelenie žien, podľa výzoru-
Delenie žien podľa televíznych hrdiniek:

Chutnoška:

maličká, pod 160 cm a 55 kg, pekné prská dvojky (keď máme šťastie aj väčšie koziská),

Modelka:

165 – 180 cm, váha primeraná, o prsiach a zadku platí to čo u chutnošky, táto sa na rozdiel od chutnošky aj erotickejšie     oblieka (veď preto je Modelka), resp. sexi oblečenie na nej lepšie vynikne ako na chutnoške, ;

Vysočina:

nad 180 cm, nevýhodou bývajú menšie prsia, resp. chlapčenský hrudník, tu sa nedá už moc experimentovať s oblečením, pretože hocičo sa jej nehodí, výnimkou sú možno vysočiny do 183 cm, na vyšších už opätky nevyzerajú tak sexi ako na modelke,

Cisterna:

je to obrovské, mäsité, cicíkaté teleso,u mladých cisterien tu často býva nevhodne zvolené oblečenie, napríklad obtiahnuté nohavice a tričko, vyzerá to potom ako jaternica. Inak asi najhoršie je – a to mi potvrdili desiatky mužov, keď je mimoriadne tučná žena a má malé, resp. žiadne prsia. Prijateľnejší typ je tu tzv. “bacuľka s peknou tvárou a veľkými prsiami“;

Kamión:

nie je to také mäsité ako Cisterna, skôr tuhšia konzistencia (samozrejme obrovitosť, resp. gigantičnosť badateľná), ale vysoké a často nevzhľadné; to čo sme ochotní tolerovať u Vysočiny, tu je priam neprípustné, nenapadá ma žiadny živý príklad, ktorý by ste poznali, ale uplatnila by sa ako členka nejakej strážnej služby

Keďže toto rozdelenie bolo iba ako pastva pre naše oči pri prechádzkach mestom,hľadal som aj také, s ktorými sa dostaneme k blízkosti napríklad pri spoločenských podujatiach alebo náhodne pri stretnutnach iných do kontaktu rozhovorového 😀 potom sa už ženy v našich mužských očiach radia do iných skupín-

Tie, ktorých sa bojíme
Neschopáčky
Princezné
Stíhačky
Puťka domáca

.
No potom ešte jedno zozbierané rozdelenie očami nás, chlapov, ktoré sa mne osobne páči najviac –
Sexbomba
Kočka. Kosť. Fakt dosť dobrá. Vyznačuje sa mierami okolo 90-60-90, oblečením podľa poslednej módy a výraznou zmyselnou ženskosťou. Akonáhle vstúpi do miestnosti, nie je muž, ktorý by po nej nepokukoval. Áno, málokedy dokáže oslniť svojim prehľadom tak ako úsmevom, muži to však od nej ani nečakajú, stačí im, že je v ich blízkosti. Jej primárnou úlohou je nosiť obtiahnuté nohavice s rysujúcimi sa tango nohavičkami, prehýbať sa pod tiažou lesklých šperkov a občas sa prehrabnúť vo vlasoch. Je určená k obdivovaniu a v prípade úspešného zbalenia i k sexu a prípadnej prezentácii partnera. Za ženu by ju však chcelo len málo mužov v obave z toho, že by im ju skôr alebo neskôr prebral niekto ďalší.

Marka
Alebo buchta alebo ďalších tisíc prezývok podľa oblastí a krajov. V podstate obyčajná baba, do ktorej stačí naliať jeden, dva panáky a nechá vás siahnuť. To ju tiež odlišuje od sexbomby. Marka sa ako sexbomba chová a cíti, v skutočnosti ňou ale nie je. Podporovaním tohoto jej pocitu a tlačením jej najrôznejších kalerábov do hlavy ju možno presvedčiť k veľa zaujímavým veciam ako je striptíz na podnikovom večierku, hranie fľašky a bozkávanie sa s inou Markou.

Kamarátka
Spoľahlivá, chytrá, so zmyslom pre humor – a to i ten mužský. Skvelá a pohľadná ženská, v žiadnom prípade však nie mužatka. V mnohých ohľadoch ide o ideálnu ženu, ktorá sa vie chovať normálne, bez ženskej tendencie veci dramatizovať, vyhrocovať a komplikovať.

Intelektuálka
Intelektuálka je samozrejme múdra, často ani nebýva škaredá (na rozdiel od mýtov, ktoré o intelektuálkach kolujú) a disponuje aj výraznou osobnosťou. Hovorí sa, že okrem toho má veľmi rozvinutú fantáziu a presne v duchu hesla ,,tichá voda brehy myje“ je sex s ňou preto výnimočným zážitkom. Potvrdiť sa to ale nedá, pretože s intelektuálkou spalo len malé percento mužov.

Veselá krava
Je to trochu silné označenie, viac menej je to to najslušnejšie, aké môžeme v tejto situácii použiť. Typ ženy, ktorá je presvedčená o svojej výnimočnosti a dôležitosti. Má mnoho podôb, od klasickej anjelskej mrchy vysávajúcej muža až po afektovanú slečinku, pre ktorú je zo všetkého najdôležitejšie, aby ste jej neustále dávali najavo, aká je výnimočne skvelá, výnimočná a očarujúca. Muži ju väčšinou ignorujú a vôbec si ju nevšímajú, až v okamihu, kedy im začne komplikovať život, si uľavia konštatovaním: ,,To je ale krava,“ , načo pokračujú ďalej v jej ignorovaní.

Manželka
Ideálne v sebe kombinuje parametre sexbomby, intelektuálky a dobrej kamarátky – podľa vkusu každého jedinca. Je pekná a preto sa vždy nájde muž, ktorému sa páči a priťahuje ho. Je verná (aspoň nejakú dobu). Má pochopenie pre mužské záľuby a naviac sa s ňou dá viesť rozhovor aj na závažnejšie témy než je počasie – napr. o hokeji. Pokiaľ dosahuje v niektorej z kategórii osobnosť, inteligencia a krása nadpriemerné hodnoty, býva to na úkor hodnôt v zostávajúcich kategóriách tak, aby jej priemer vždy vyšiel na presných slušných 8 . .
.
Niečo aj pre usmiatie, lebo mne tie vyššie uvedené vyvolali skôr súhlasový „pokyv“ hlavy ako úsmev na tvári-

1. Václavky: 20 – 30 rokov – držia sa koreňov
2. Blšky: 30 – 40 rokov – skáču z postele do postele 
3. Tesilky: 40 – 50 rokov – sú k neroztrhaniu
4. Sokolky: 50 – 60 rokov – keď sa vyzlečú, človek si povie: “No nazdar” 
5. Cibuľky: 60 rokov a viac- čím viac sa vyzliekajú, tým viac by človek plakal.

a nemôžem si odpustiť streliť aj na nás chlapov niečo 😀
Rozdelenie podľa hudobných nástrojov-

1. do 20 rokovt – Flétnista – vytiahne a hneď hrá
2. 20 – 35 rokov – Huslista – 5 minut ladí a potom hodinu hrá
3. 35 – 45 rokov – Klarinetista – hodinu ladí a potom na chvíľu vrzne
4. 45 – 55 rokov – Basista – 2x zamrmle a je koniec
5. 55 – 65 rokov – Ladič – len ladí, ale hrá za neho niekto iný
6. 65 a viac – Kapelník – neladí, nehrá, za to často ukazuje. 
.
tak čo? Stačilo, alebo máte ešte nejaké iné rozdelenie?

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroje:http://doktorzoidberg.wordpress.com/2012/08/12/delenie-zien-podla-vyzoru/

www.funny.sk/texty/t38727-ako-muzi-rozdeluju-zeny/

http://behappyyy.blog.cz/0708/ako-muzi-delia-zeny

 

Nič som nezmenil

26.02.2013

Ahoj krutý svet. Vítam ťa s otvorenou náručou. Chrstni mi do tváre jed, veď krutosť nie je sprevádzaná príčinou . Popál mi dlane osudom, rozrež mi šťastím žili. Maznanie s otravným viac »

Biednych duší spasiteľ

26.02.2013

Biednych duší spasiteľ. Tvorca nových rán. Možný sveta ničiteľ, pod krídlami čiernych vrán. Skrytý plášťom nevinnosti, zahalený čiernou tmou. Od dávna až k prítomnosti, stojí viac »

ČiernoRasty

26.02.2013

Zase rastie v húšti kdesi. Niečo čierne, čo ma desí. Rastie, rastie hore-dole. Nevidieť to v práci v škole. Naťahuje lačné ruky, susedovcom kradne struky. Chabre všetko na čo siahne, viac »

Bitcoin

Bitcoin našiel svoje dno a opäť rastie

19.12.2018 16:56

Bitcoin sa zotavuje a jeho kurz rastie už tretí deň po sebe. Pred rokom stál rekordných takmer 20-tisíc dolárov.

matečná

Europoslanci majú plné právo pýtať sa, ako prostriedky EÚ míňame, vyjadrila sa Matečná

19.12.2018 16:55

Na Slovensku je totiž od 17. do 19. decembra delegácia europoslancov z Výboru Európskeho parlamentu (EP) pre kontrolu rozpočtu.

Trump

USA pripravujú sťahovanie svojich jednotiek zo Sýrie, takzvaný Islamský štát je porazený

19.12.2018 16:32

Podľa denníka The Wall Street Journal (WSJ) pôjde o stiahnutie amerických jednotiek zo severovýchodnej Sýrie.

Bratislava, magistrát

Bratislavský parlament bude mať 10 komisií a 10 členov mestskej rady

19.12.2018 16:09

Rozhodli o tom bratislavskí mestskí poslanci na stredajšom zasadnutí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 11
Celková čítanosť: 20261x
Priemerná čítanosť článkov: 1842x

Autor blogu

Kategórie